icon

Aj ty môžeš byť v komunite VO V KOCKE hviezdou! Začni blogovať na tomto portáli.

5 min
30 min
0 €
01.03.2019
0x
0x

Aj ty môžeš byť v komunite VO V KOCKE hviezdou! Začni blogovať na tomto portáli.

 

Čo mám pre to urobiť? 

Zaregistruj sa, píš a staň sa hviezdou VO V KOCKE. Vďaka portálu VEREJNÉ OBSTARÁVANIA V KOCKE tvoje blogy môžu čítať tisícky ľudí ako si aj ty. 

 

Ako si vytvorím blog? 

Jednoducho. Prihlás sa a vstúp do svojho profilu tak, že vpravo hore klikneš na svoj prihlasovací nick a vyberieš PROFIL.

Následne sa otvorí tvoj profil, kde nájdeš nasledovné menu:

 • Užívateľské menu
  • Registračné údaje
  • Odoberanie noviniek
  • Zoznam odomknutých článkov
  • Zoznam objednávok
  • Zmena hesla
 • BLOG menu
  • Vaše články
  • Nový článok blogu 

Po kliknutí na Nový článok blogu sa ti otvorí podstránka s vlastným editorom, ktorý ti umožní publikovať vlastné názory, skúsenosti a podobne. 

Zverejnenie každého blogu bude podliehať schváleniu zo strany redakcie. 

 

Prečo blogovať?

Zlepšujete sa.

V písaní, vyjadrovaní, nachádzaní nových tém, v pracovných návykoch (keďže by ste mali blogovať pravidelne). Vzdelávate sa v tom, čo vás zaujíma. Po istom čase sa obzriete späť a zistíte, že ste mnoho získali. Stali ste sa lepšou verziou samého seba.

Zviditeľňujete sa.

Vaše meno sa dostáva do vyhľadávačov, budujete značku aj prostredníctvom kľúčových slov, zvyšujete povedomie o sebe alebo aj o vašej firme vo vašej cieľovej skupine.

Získavate spätnú väzbu.

Zadarmo dostanete vynikajúcu spätnú väzbu. Tá vás posunie ďalej, naučíte sa komunikovať aj v krízovej situácii, vylepšovať svoj produkt/službu. V každom prípade budujete svoju dôveryhodnosť, pretože takéto správanie je transparentné.

Pomáhate.

Tvoríte obsah, ktorý niekto potrebuje a dostane zadarmo. Vaše blogy môžu pomôcť iným s riešením ich problémov, a to je dobré. Byť užitočný je jedna z najdôležitejších vecí v živote.

Získavate viac príležitostí.

Nové kontakty, ďalšia spolupráca, nový priestor, kde sa viete realizovať. Blogovaním vytvárate príležitosti. Beriete život do vlastných rúk, nečakáte na náhody.

 

Ak by čokoľvek nefungovalo, napíšte nám e-mail a my sa Vám vynasnažíme pomôcť!

 

Mgr. Martin Garaj, PhD. 

 

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

blog