icon

NÁRODNÉ FÓRUM DODÁVATEĽOV 2020

2 min
10 min
0 €
21.07.2020
0x
282x
NÁRODNÉ FÓRUM DODÁVATEĽOV 2020 - nenechajte sa pozývať dvakrát!

 

Vážení priaznivci kvalitného verejného obstarávania! My všetci veríme, že corona pomaly odznieva, a tak vám s radosťou prinášame prvú konferenciu svojho druhu, ktorá nezabúda na dôležitého partnera vo verejnom obstarávaní - dodávateľov. V rámci ročníka 2020 sa zameriame na možnosti zapojenia dodávateľov do procesov tvorby predmetu zákazky, možnosti obrany voči nekalým praktikám zo strany verejných obstarávateľov, ako aj na znalosti potrebné pre prípravu nepriestrelnej ponuky.


Konferencia bude mať vskutku pioniersky formát - možnosť osobnej účasti, ale aj živého prenosu, prípadne dodatočného záznamu - pripravili sme sa na všetky eventuality, ktoré nám môže život v týchto neľahkých časoch priniesť. Konferencia je vhodná i pre samotných verejných obstarávateľov, ktorí budú mať možnosť aj trochu neformálne sa stretnúť so svojimi dodávateľmi a prísť na možnosti, ako nakúpiť čo najlepšie.

 

Výber z hostí:

JUDr. Róbert Majchrák
Úrad pre verejné obstarávanie, legislatívno-právny odbor

Mgr. Branislav Hudec
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR

Mgr. Michal Garaj
Hlavné mesto SR Bratislava

JUDr. Martin Boržík, LL.M.
spoluvydavateľ odborného časopisu VO v kocke

Beáta Cuninková
Unique Medical, s.r.o.

a mnohí ďalší...

 

Moderátori:

JUDr. Peter Kubovič
eduveo

Ing. Miroslava Packová, PhD.
eduveo

 

Hlavný organizátor:

 

Z programu vyberáme:

Neférové praktiky verejných obstarávateľov – ako ich odhaľovať a ako sa s nimi vysporiadať

Ako sa brániť, ak boli dotknuté vaše práva – v tejto téme vás oboznámime s procesnými nástrojmi obrany, ktoré máte k dispozícii

Pripravovaná novela zákona a jej vplyv na hospodárske subjekty – exkluzívne - Novinky z kuchyne Úradu pre verejné obstarávanie vám príde predstaviť priamo ich autor

Najčastejšie chyby, za ktoré sa vylučuje alebo na čo nezabudnúť – predstavíme vám najčastejšie chyby a poskytneme návod na nepriestrelnú ponuku.

Ako využiť zákon na podporu predaja svojich produktov – prípravné trhové konzultácie - skvelý procesný nástroj prinášajúci vyššiu kvalitu do verejného obstarávania.

Obchodné príležitosti vo verejnom obstarávaní – ako a kde vyhľadávať zákazky

...a mnoho ďalších tém, ktoré vás budú určite zaujímať. Neminie vás kladenie otázok cez slido, hlasovanie a možno i workshop. Súčasťou konferencie budú i závery z diskusií, ktoré po jej skončení v štruktúrovanej forme predkladáme ako návrhy legislatívnych zmien na Úrad pre verejné obstarávanie!

 

Termín konania: 20. októbra 2020 od 09:00 do 16:30

Miesto konania: Bratislava, NH Bratislava Gate One Hotel

 

Ak máte záujem o informácie o všetkých témach a hosťoch, neváhajte sa pozrieť sem:

 

Záujem o bližšie informácie

 

V prípade, že ste sa rozhodli využiť zľavu za skorý nákup, niektorý zo vstupov si môžete zakúpiť so zľavou tu:

 

Registrácia

 

Do skorého videnia, priatelia!

 

Autor článku: Martin Boržík

JUDr. Martin Boržík, LL.M je vlastníkom a výkonným riaditeľom spoločnosti SmartinG, s.r.o., ktorá dodáva služby vo verejnom obstarávaní. V minulosti pracoval na Odbore kontroly Úradu pre verejné obstarávanie, ale aj ako audítor pre rôzne riadiace orgány kontroloval eurofondové VO. V súčasnosti radí organizáciám, realizuje súťaže na kľúč, avšak pomáha i záujemcom a uchádzačom pri kompletizovaní ich ponúk. 

PODOBNÉ ČLÁNKY

PODOBNÉ ŠKOLENIA

POPULÁRNE TAGY

konferencia